OYUNLAR AKŞAM 19:00'DAN SONRA EKLENMEKTEDİR GÜN İÇİNDE KIRILAN OYUNLAR OLDUĞUNDA AKŞAM   BELİRTİLEN SATTLERDE EKLENECEKTİR SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ... 

Far Cry New Dawn PC Torrent indir [CODEX] Crack Download 2019

20 Şubat 2019 - 00:33 / 3 Yorum / Torrent Oyun Arşivi Tarafından Eklendi.

Tweetle


Açıklamalar


 OYUN KIRILDI SİTEMİZDE MEVCUT 

 

Küresel nükleer felaketten 17 yıl sonra, dönüşüm geçirmiş, canlı Hope County, Montana’ya hoş geldin.
Kasabanın son kaynaklarını da ele geçirmeye çalışan Highwaymen adındaki haydut grubu ve bunların zalim liderleri The Twins’e karşı mücadelede diğer kasaba sakinlerine katıl.

KIYAMET SONRASI DÜNYADA HAYATTA KALMAK İÇİN SAVAŞ
• Dönüşüm geçirmiş, öngörülemez bir dünyada tek başına veya koop modunda bir arkadaşınla birlikte silahlarını kuşan

İKİ YENİ DÜŞMANA KARŞI SAVAŞ
• The Twins liderliğindeki Highwaymen haydutlarına karşı savaşmak için Guns and Fangs for Hire denilen eklektik kast ile ittifak kur

HAYATTA KALANLARI ÖRGÜTLE HOMEBASE ÜSSÜNÜ OLUŞTUR
• Homebase’ini geliştirmek için Specialistleri topla, onların yardımıyla silah ve donanım üretimi de dahil bütün yeni özellikleri aç

HOPE COUNTY VE ÖTESİNDE KAYNAKLAR İÇİN SAVAŞ
• Turf Wars savaşlarında Highwaymen’a karşı savaş, ABD’nin dört yanındaki mekanlara Expedition gezilerine çık

Far Cry New Dawn İnceleme

Ubisoft’un sürpriz bir şekilde duyurduğu Far Cry NEW Dawn, kıyamet sonrası teması ile az da olsa dikkat çekmeyi başardı. Far Cry 5’in yayınlanmasının ardından çok uzun süre geçmemiş olmasına karşın, yeni bir Far Cry oyunu ile buluşmak akıllara, bu oyun Far Cry 5’ten ne kadar farklı olabilir ki? Sorusunu getiriyor. Değişen tema, oynanışta da köklü değişiklikler olduğu anlamına geliyor mu? 

Kıyametin ardından...
Far Cry 5’in kötü sonunda, tarikat lideri bir tuhaf insan, “father” Joseph Seed’in söylediği şarkıyı dinlerken, aniden büyük bir patlama gerçekleşmiş, tüm dünyanın bir anda alt üst olduğuna şahit olmuştuk. Far Cry NEW Dawn da işte tam da bu noktadan sonra başlıyor. Alt üst olmuş bir dünyaya uyanıyor, eski düzenin yıkıldığı yerine yeni bir düzeninin kurulduğu “kıyamet sonrası” dünyada, aradan geçen yıllar içinde neler olduğunu anlamaya çalışıyoruz.

Yeni düzen demek, yeni topluluklar, yeni bir para birimi ve  yeni kötüler anlamına geliyor. Far Cry NEW Dawn’da, karşımıza 3 farklı topluluk çıkıyor. Bunlardan biri sivil halk diyebileceğimiz, bizim de içinde bulunduğumuz hayatta kalmaya çalışanlar grubu. Diğeri hala Joseph Seed’e bağlı olan, silah olarak daha çok ok ve yay kullanan müritler grubu. Diğeri de oyunun baş kötüleri Mickey ve Lou tarafından yönetilen iyi silahlanmış Highwaymen grubu. Bir “kurtarıcı” olarak katıldığımız hayatta kalanlar grubunu, Highwaymen’e karşı savunmak, bu haydutlar topluluğunun işgal ettiği toprakları geri almak ve Ethanol denen, Far Cry NEW Dawn dünyasının yeni para birimi olan yakıttan olabildiğince elde edip, Prosperity adlı ana üssümüzü geliştirmek oyundaki temel amaçlarımız.

Far Cry NEW Dawn’ın ana mekaniği Prosperity adlı ana üssümüzü geliştirmeye çalışmak üzerine kurulu. Hatta öyle ki oyunu direkt ana görevlere koşturayım, çer çöple uğraşmadan hikaye odaklı takılıp bitireyim diyemiyorsunuz. Belirli hikaye görevlerini yaptıktan sonra, yeni hikaye görevi alabilmek için oyun sizden Prosperity’yi geliştirmenizi istiyor. Bunun için de senaryoyu bir kenara bırakıp, bölge ele geçirmeniz, karavan soymanız, kaynak arayışına girip, Ethanol biriktirmeniz gerekiyor. Topladığınız kaynağı daha sonra çeşitli üs geliştirmelerinde kullanıyorsunuz. Örneğin araç tedariki için garaj geliştirmesi, sağlık çantası yapabilmek için ihtiyaç duyduğunuz bitkilerin yetiştirildiği tarım ve hayvancılık geliştirmesi, silah yapmak için cephanelik geliştirmesi gibi. Silah demişken oyunun silah çeşitliliği oldukça iyi.

Oyunun bence en büyük yeniliği de silah çeşitliliğinde. Özellikle keskin çark fırlatan ve birden fazla düşmana sekerek toplu katliam yapabildiğiniz çark silahı, oldukça eğlenceli. Karakterinizin seviyesi olduğu gibi, silahlarınızın da bir seviyesi var. Seviye atladıkça yeni silahları yapabilir hale geliyorsunuz. Topladığınız kaynaklarla, yarı otomatik, tam otomatik tüfekler bazuka, çeşitli bombalar, alev silahı, post apokaliptik denince akla gelen tuhaf tasarımlı pek çok farklı silah yapabiliyorsunuz. Aynı şekilde topladığınız kaynakları kullanarak, Mad Max dünyasından aşina olduğumuz kıyamet sonrası araç modellerinden de yapabiliyorsunuz. Zaten kıyamet sonrası dünya temasını da sadece bu araç ve silah çeşitliliğinde görebiliyorsunuz. Çevre ve mekan tasarımı, size kıyamet sonrası bir dünyada olduğunuz hissini kesinlikle vermiyor. Ormanları yanmış Far Cry 5 haritasında olduğunuzu hissediyorsunuz. Ha bir de mor renk olayı var. Bol bol sağa sola pembemsi mor bir renk serpiştirilmiş ki, post apokaliptik bir dünyada olduğumuzu unutmayalım. Mor renk ve yanık ağaç dışında, Far Cry NEW Dawn’ın haritası ilgi çekici olmaktan oldukça uzak.

 

Platform: PC

Boyut: 39 GB

Crack: CODEX

Tarih: 15 Şubat 2019

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

PES 2019 Türkçe Spiker Yaması Tanıtım + indirme Linki

PES 2019 Türkçe Spiker Yaması Tanıtım + indirme Linki

 REKLAM 


Sistem Gereksinimleri


Far Cry: New Dawn sistem gereksinimleri açıklandı

Minimum gereksinimlerde GeForce GTX 670 ve Radeon R9 270X isteyen oyunu 4K'da çalıştırmak için ise tabi ki çok daha iyi bir sisteme ihtiyacınız var. 4K ve 60 FPS değerlerinde ise oyunun GTX 1080 SLI istediğini belirtelim. Oyunun tam sistem gereksinimleri şu şekilde;

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz - AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Ram: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) - AMD Radeon R9 270X (2GB)
Çözünürlük: 720p
Video ayarı: Low
Depolama: 30 GB 

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i7-4790 @ 3.6 GHz - AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
Ram: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) - AMD Radeon R9 290X (4GB)
Çözünürlük: 1080p
Video ayarı: High
Depolama: 30 GB 

4K 30FPS için Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i7-6700 @ 3.4 GHz - AMD Ryzen 5 1600X @ 3.6 GHz 
Ram: 16GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) - AMD RX Vega 56 (8GB)
Çözünürlük: 2160p
Video Ayarı: High
Depolama: 30 GB

4K 60FPS için Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
İşlemci: Intel Core i7-6700K @ 3.4 GHz - AMD Ryzen 5 1700X @ 3.4 GHz 
Ram: 16GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080  SLI(8GB) - AMD RX Vega 56 CFX (8GB)
Çözünürlük: 2160p
Video Ayarı: Ultra
Depolama: 30 GB


VideoResimler


Far Cry New Dawn Gameplay.jpg (640×360)

Far Cry New Dawn Girls.jpg (640×394)

Far Cry New Dawn Kıyamet Sonrası.jpg (640×360)

Far Cry New Dawn Torrent.jpg (640×426)

Far Cry New Dawn.jpg (640×360)

Far Cry New Dawn CODEX.jpg (640×360)

Far Cry New Dawn CPY.jpg (640×360)

EMOJİYLE TEPKİNİZİ BELLİ EDİN

Etiketler:

NOT : İndirme linklerimiz de BCVC link kısaltma reklamları kullanılmaktadır eğer bu reklamlardan dolayı dosyayı indiremezseniz lütfen yorum kısmından bize bildirin...
Siz de Yorum Ekleyin

Adınız Soyadınız *

E-Posta Adresiniz


Yorumunuz *


Son Yorumlar

3 Yorumsuat203 ( Misafir )
diyor ki;bu oyunu yükledikten sonra uplay yükleyin diyor. yükledim ama yine açmadı. ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz.
Torrent Oyun Arşivi
( Yönetici )
cevapladı;


Uplay de üyeliğiniz olması gerekebilir yani üye girişi yapmanız gerekebilir yada eksik doysalarınız olabilir çünkü oyun denendi ve çalışır durumda ekran kartı driver güncellemeniz gerekebilir oyuna çif tıkladığınızda herhangi bir pencere açılıyor mu ? Açılıyorsa ne yazdığını bana yazarsanız internetten bakabilirim :)Su Gibisin ( Misafir )
diyor ki;Su Gibisin