OYUNLAR AKŞAM 19:00'DAN SONRA EKLENMEKTEDİR GÜN İÇİNDE KIRILAN OYUNLAR OLDUĞUNDA AKŞAM   BELİRTİLEN SATTLERDE EKLENECEKTİR SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ... 

Assassin's Creed Odyssey PC Torrent indir [CODEX] Crack Download

3 Ekim 2018 - 01:17 / 5 Yorum / Torrent Oyun Arşivi Tarafından Eklendi.

Tweetle


Açıklamalar


 KIRILDI SİTEMİZDE MEVCUT 

Assassin’s Creed Origins’le seriyi farklı bir rotaya yönelten Ubisoft, oyunculardan aldığı olumlu tepkilerin ardından “tamam sanırım artık doğru yolu bulduk” diyerek, Assassin’s Creed serisini açık dünya rpg oyunu olma yoluna doğru soktu. Bir senelik aranın ardından duyurulan Assassin’s Creed Odyssey, suikastçıların hikayesini oyunun “koklerinden” daha da geriye, Antik Yunanistan’a milattan önce 431 yılına taşıdı. İlk bakışta Assassin’s Creed Odyssey, Assassin’s Creed Origins’ten çok da farklı olmayan bir oyun gibi görünüyor. Seçimler de seçimler... Bu oyunun en büyük farkı, yaptığınız seçimlerin oyundaki kaderinizi değiştirecek olması diyen Ubisoft, bu konuda ne kadar haklı? Assassin’s Creed Odyssey, fark yaratmayı başarabilmiş mi, gelin bakalım.

Assassin’s Creed Odyssey İnceleme

Efendim Assassin’s Creed Odyssey’de hikaye, meşhur suikastçılarımızın kökeninden daha da eskiye gidiyor. Origins ile, meşhur Assassin’s organizasyonunun nasıl kurulduğunu görmüştük. Odyssey’de ise hikayede daha da eskiye gidiyoruz. Odyssey, milattan önce 480’de; meşhur 300 Spartalı'nın muzaffer komutanı Leonidas’ı kontrol ettiğimiz bir savaş sahnesi ile başlıyor. Leonidas Odyssey için önemli bir karakter. Tüm hikaye Leonidas’ın “kutsal” mızrağının çevresinde dönüyor. Babadan oğula aktarılarak, son olarak bizim kontrol edeceğimiz Kassandra ya da Aleksios karakterlerine ulaşan mızrak, gizemini hikaye ilerleyişinde saklı tutuyor. Daha sonra hikaye açıldıkça mızrağın neden bu kadar önemli olduğunu da anlıyoruz. Odyssey’in önemli yeniliklerinden biri de, iki oynanabilir karakterden birini seçip oyuna başlıyor olmamız. Bu karakter seçme durumu, daha sonra hikaye kurgusunda da bir temele oturtuluyor.

Ben oyuna erkek karakter olan Aleksios ile başladım. Karakter seçiminin ardından, yine bir başka yenilik olarak oyun size, Odyssey’i nasıl deneyimlemek istediğinizi soruyor. Guide ya da Explorationmodlarından birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Guide modunda, oyunda yer alan tüm yardımcı simgeler açık oluyor. Yani alıştığımız bildiğimiz Assassin’s Creed simgeleri, harita göstergeleri, gideceğiniz yeri gösteren simgeler tamamen açık oluyor. Exploration modunda ise bu simgeler kapalı oluyor. Gideceğiniz yeri tarifle ya da ipuçları yardımıyla sizin bulmanız gerekiyor. Odyssey’in oyun deneyimini bu mod ile çıkartabileceğiniz de ayrıca not edilmiş. Bunda kastedilenin ne olduğunu daha sonra oyuna girince anlıyorsunuz. Konuştuğunuz, görev aldığınız karakterlerden ayrıntılı olarak görevin nerede olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Konuşma seçenekleri de burada anlamlı hale geliyor. Görev aldığınız kişiye hacı ben anlamadım tam olarak nerede diye sorabiliyorsunuz. O da size, işte ilerde köşede camii var onun solunda, Faruk eczanesinin yanında! gibi ayrıntılı bilgi veriyor. Yani Exploration mod, diyalog seçeneklerini anlamlı kılıyor. Guide modda ise, zaten haritada gideceğiniz yer belli olduğu için, ne nerede, nasıl giderim oraya diye sorma gereği hissetmiyorsunuz.

Hikayede, suikastçıların köklerinden de daha eskiye gidiyoruz Leonidas’ı kontrol ettiğimiz kısa girişin ardından, ana karakterimiz Aleksios’un hikayesini öğrenmeye başlıyoruz. Aleksios, daha çocuk yaşta babası tarafından bir savaşçı olarak yetiştirilmiş, ancak bir gece yaşanan spolier içeren olaylar sonrasında ailesinden ayrı düşmüş, derme çatma bir tekneyle birlikte, memleketinden uzaklaşmak zorunda kalmıştır. Can hıraş bir şekilde, İyon Denizinde bulunan Kefalonya adasında kıyıya vuran Aleksios’u Markos adındaki bir tacir himayesine alır. Aleksios’u besleyip büyüten Markos’un başını beladan kurtarmak temalı oyundaki ilk görevlerimiz de, böylece başlar. Daha sonra gizemli bir tüccarla tanışan Aleksios, ödül avcılığına soyunacak, Night of Spartan lakaplı, kendi gibi Spartanolan bir generalin peşine düşmek için küçük adasından ayrılıp denize açılacak, antik Yunanistan’ı ve köklerinin dayandığı gizemi keşfe çıkacaktır. Bu “yolculuk” Aleksios’a cevaplar değil daha büyük sorular getirecektir. Zira “Kozmoz Kültü” adı verilen gizemli bir örgüt, tüm antik Yunanistan’a yayılmış, kötü emellerini gerçekleştirmek için, politikacıları, sanatçıları felsefecileri, devlet kademesindeki önemli kişileri öldürmek adına, dünyaynın dört bir yanına katiller salmıştır. Aleksios hem ailesi ile ilgili gizemi çözmek hem de Kozmoz Kültü ile mücadele etmek için, Antik Yunanistan’ı bi baştan bir başa kat etmeye başlayacaktır.

Suikastçı değil, Savaşçı

Assasin’s Creed serisi, Origins ile birlikte ben artık başka bir oyunum diyerek, köklü bir değişime gitmişti. Odyssey’de de, artık bu değişimin tamamlandığını hissediyorsunuz. Assasin’s Creed Odyssey’in adında olan sadece tek bir şeyin karşılığı var oyunda. O da Odyssey kelimesi. Yani yolculuk… Artık ne bir suikastçı gibi hissediyorusunuz, ne de bir iman doğrultusunda bir ülküye bağlı olduğunuzu. Aleksios tam anlamıyla bir savaşçı ve bir gezgin. Assasin’s Creed Odyssey, tam anlamıyla bu dünyayı keşfe çıkmanız, haritaya serpiştirilen görevleri yaparken kendinizi bir maceracı gibi hissetmeniz için kurgulanmış bir oyun. Aleksios da bu keşifte zorlanmayacak bir karakter olarak çizilmiş. Eğlenceli bir mizaç, güçlü bir asker. Aleksios’un seslendirme sanatçısı oldukça iyi bir iş çıkartmış. Ancak seslendirme sanatçısının tiyatral seslendirmesine karşı, Aleksios’un odun gibi durması. Seslendirmedeki duygusal duruma karşı robotik hareketler yapması da biraz göze batıyor. Fatih Terim’in İtalyanca konuştuğunu ama o şahsına münhasır vücut dilini kullanmadığını, el kol hareketlerini yapmadığını düşünün. Hah Aleksios da size tam olarak böyle hissettiriyor. Yani bizim Aleksios içindeki enerjiyi dışarı yansıtmakta biraz zayıf kalıyor.

Ancak savaş konusunda durum böyle değil. Aleksios genlerinini de etkisiyle oldukça iyi bir savaşçı. Origins ile, farklı bir dövüş mekaniğine geçiş yapılmıştı. Odyssey’de de bu yoldan devam ediliyor. yine R1 tuşuyla hafif saldırı, R2 tuşuyla da ağır saldırı yapabiliyoruz. Origins’ten farklı olarak Odyssey’de R1 ve L1 tuşuna doğru zamanlamayla bastığımız zaman rakibin saldırısını kesebiliyoruz. Kare tuşuna doğru zamanda bastığımızda ise, dodge yapabiliyor ve anlık olarak zamanı yavaşlatabiliyoruz. Böylece savunması kırılan düşmana kafa göz dalabiliyoruz. Bu hareketleri yapmak önemli, zira özellikle kalkanlı düşmanlar oldukça zorlayıcı olabiliyorlar. Kalkanlı düşmanları alt etmenin ikinci ve daha etkili bir yolu da, L1 artı kare yuvarlak x ya da üçgen tuşlarına atadığımız özel yeteneğimizi kullanmak. Bu mekanik de Odyssey ile gelen yeniliklerden. Seviyeniz arttıkça kazandığınız yetenek puanlarınızı yetenek ağacında; gizlilik, yakın mesafe ve uzak mesafe savaşçı özelliklerinizi geliştirmede kullanabiliyorsunuz. Açtığınız yeni özellikleri, savaş sırasında aktif edebileceğiniz tuş takımlarına atayabiliyorsunuz. Özellikle, silahınızın geçici olarak ateş ve zehirhasarı vermesine yarayan yeteneğinizin oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

Ubisoft, bu zehir ve ateş dinamiğinin biraz daha taktiksel olarak kullanılması için, oyuna yeni bir dinamik eklemiş. Düşmanların ateşe, ya da zehire karşı direnci ya da zaafı olabiliyor. Düşmanın zaafına göre, kullandığınız silahınızı ve özel yeteneğinizi ayarlamanız gerekiyor. Böylece düşmana daha fazla hasar vurabiliyorsunuz. Bu dinamiği daha önce bahsettiğim, Kozmoz kültü üyelerini avlarken kullanmakta fayda var. Zira özellikle seviyeniz düşükse çok zorlayıcı olabiliyor bu mücadeleler.

Savaşlarda çok fazla asker öldürmeye başlarsanız, git gide dikkat çekmeye başlıyorsunuz. Spartalılar ve Atinalılar savaş içinde olduğu için, düşmana zarar verdikçe birileri sizin ortadan kaldırılmanızı istiyor ve üzerinize para ödülü koyuyor. Peşinize paralı askerler düşüyor. GTA oyunlarında yıldızarttıkça peşinize ordu takılması gibi bir dinamik bu. Tek tek peşinize düşen paralı askerleri ortadan kaldırabilecğiniz gibi, üzerinize para ödülü koyan kişiyi bulup, façasını çizerek de bu kaçma kovalamacadan kurtulabiliyorsunuz. Peşinizde sürekli birilerinin olması, gittiğiniz yerlere gelmeleri, köpeklerle okçularla size saldırmaları baya zorlayıcı olabiliyor. Peşinize düşen paralı askerleri Middle Earth Shadow War’ın Nemesis sistemine benzeyen Mercaneries menüsünden görebiliyor, hangi silahlara, hangi özelliklere zaafı olduklarına bakabiliyor, onlar sizi avlamadan siz onları avlayabiliyorsunuz. Bu dinamiğin oyuna farklı bir hareketlilik, zorlayıcılık kattığını söyleyebiliriz.

Antik Yunanistan’da Atinalılar ve Spartalılar arasında çetin bir savaş sürüyor. Siz de bir şekilde bu savaşın içine dahil olabiliyorsunuz. Bölge ele geçirme, düşman üslerini basma ve düşman tedariklerini sabote etmek, o bölgenin National Power denilen seviyesini düşürüyor. National Power, sıfıra inince, Conquest Mode aktif oluyor. Bir meydan savaşı diyebileceğim Conquest modunda, iki birlik karşılıklı savaşa tutuyor, ne kadar çok adam keserseniz savaşı kazanma olasılığınız da o kadar artıyor. Savaşı kazanırsanız eğer, savaş sonunda değerli zırhlar, silahlar ve tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Zırhlar ve silahlar önemli. Odyssey’in sevdiğim bir yanı da, zırh çeşitliliği oldu. Oyunda çok fazla farklı zırh var. Başlıklar, gövde zırhları, omuz zırhları, bel zırhları gibi farklı farklı bölgelere zırh takabiliyorsunuz. Origins’ten farklı olarak farklı kombinasyonlar yapabilmek, olumlu bir gelişme olmuş.

Assassin’s Creed® Odyssey’de kendi kaderine hükmet.
Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan’ın kaderini de değiştir.

ANTİK YUNANİSTAN’A SEYAHAT ET
Gür yeşil ormanlardan volkanik adalara ve kalabalık şehirlere, Yunanistan’a yelken aç. Tanrıların ve insanların savaş yorgunu ülkesini keşfederken dövüşmeye de hazır ol.

KENDİ EFSANENİ OLUŞTUR
Yapacağın seçimler yolculuğunun gidişatına ve sonucuna etki ediyor. Yeni diyalog sistemi sayesinde ve yapacağın farklı seçimlerle farklı finaller seni bekliyor. Donanımını, gemini ve özel yeteneklerini kişiselleştirerek kendinden bir efsane yarat.

MÜCADELENİN ÖLÇEĞİNİ BÜYÜT
Atina ile Sparta arasındaki yüzlerce askerle yapılan büyük ölçekli savaşlarda savaşçının yeteneklerini sergile, ya da Ege Denizindeki deniz savaşlarında düşman filolarının içine bodoslama dal.

HEYECANLA TAKİP EDİN
Tobii Eye Tracking ile aksiyonu yepyeni bir şekilde deneyimleyin. Genişletilmiş Görünüm özelliği, daha geniş bir çevre perspektifi sunarken Dinamik Işık ve Güneş Efektleri, baktığınız yere göre gerçek bir kum tepesi hissi veriyor. Sadece bakarak yapılan etiketleme, hedefleme ve hedeflere kilitlenme, çok daha doğal bir hal alıyor. Bırakın gözleriniz liderlik etsin.
Visit Tobii website to check the list of compatible devices

 

Platform: PC

Boyut: 62.6 GB

Crack: CPY

Tarih: 5 Ekim 2018

Kaynak: Public

PES 2019 Türkçe Spiker Yaması Tanıtım + indirme Linki

PES 2019 Türkçe Spiker Yaması Tanıtım + indirme Linki

 REKLAM 


Sistem Gereksinimleri


Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
İşlemci: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz, Ryzen 3 – 1200
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 285 (2GB VRAM Shader Model 5.0) veya NVIDIA GeForce GTX 660
Bellek: 8GB RAM
Çözünürlük: 720p
Hedeflenen kare oranı: 30 FPS
Video Ayarı: Düşük
Depolama: 46GB boş sabit disk alanı
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Ses: En yeni sürücüsüyle DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
İşlemci: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz, Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz, Ryzen 5 – 1400
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290X (4GB VRAM Shader Model 5.0) veya daha iyisi veya NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB)
Bellek: 8GB RAM
Çözünürlük: 1080p
Hedeflenen kare oranı: 30 FPS
Video Ayarı: Yüksek
Depolama: 46GB boş sabit disk alanı
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Ses: En yeni sürücüsüyle DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Önerilen 4K Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: AMD Ryzen 1700X @ 3.8 GHz, Intel Core i7 7700 @ 4.2 GHz
Ekran Kartı: AMD Vega 64, NVIDIA GeForce GTX 1080 (8GB VRAM Shader Model 5.0)
Bellek: 16GB RAM
Çözünürlük: 4K
Hedeflenen kare oranı: 30 FPS
Video Ayarı: Yüksek
Depolama: 46GB boş sabit disk alanı
DirectX: DirectX June 2010 Redistributable
Ses: En yeni sürücüsüyle DirectX 9.0c uyumlu ses kartı


VideoResimler


EMOJİYLE TEPKİNİZİ BELLİ EDİN

Etiketler:

NOT : İndirme linklerimiz de BCVC link kısaltma reklamları kullanılmaktadır eğer bu reklamlardan dolayı dosyayı indiremezseniz lütfen yorum kısmından bize bildirin...
Siz de Yorum Ekleyin

Adınız Soyadınız *

E-Posta Adresiniz


Yorumunuz *


Son Yorumlar

5 Yorumsenol ibrisim ( Misafir )
diyor ki;indirme linki yok
Torrent Oyun Arşivi
( Yönetici )
cevapladı;


indirme linkimiz yorum formunun hemen üzerinde tekrar bakmanızı öneririm iyi eğlenceler :)Ömer Krgl ( Misafir )
diyor ki;oyun kırıldı admin haberin olsun
Torrent Oyun Arşivi
( Yönetici )
cevapladı;


Teşekkür ederim bilgi için kontrol ettim evet kırılmış ve şu anda sitede ekli iyi eğlenceler :)
cengiz
( Misafir )
cevapladı;


hocam setup yaparken dosya bozuk diye hata veriyor ne yapmalıyım kotamdan 60 Gb gitti çöp mü bu şimdi bi yardım edermisiniz .


Yukarı Çık