OYUNLAR AKŞAM 19:00'DAN SONRA EKLENMEKTEDİR GÜN İÇİNDE KIRILAN OYUNLAR OLDUĞUNDA AKŞAM   BELİRTİLEN SATTLERDE EKLENECEKTİR SABRINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ... 

Assassin’s Creed 3 Remastered PC Torrent indir [ladydarkness] Crack Download

27 Mart 2019 - 19:02 / 0 Yorum / Torrent Oyun Arşivi Tarafından Eklendi.

Tweetle


Açıklamalar


Ubisoft, önümüzdeki hafta bizlerle buluşacak olan Assassin’s Creed III Remastered’ın oynanışa ilişkin geliştirmeler ve Nintendo Switch’e has özelliklerle geleceği yönünde bazı bilgiler paylaştı.

AC III Remastered yüksek çözünürlüklü kaplamalar gibi görsel iyileştirmelerin yanında oyun mekanikleri ile ilgili de güncellemelerle gelecek paylaşılan bilgilere göre.

Güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü sunulacak, bu arayüzde renk körleri için çeşitli ayarlara da yer verilecek. Oyun içi ekonomide bazı düzenlemeler söz konusu. Belirtildiğine göre ek gizlilik yetenekleri de eklenmiş durumda oyuna.

Nintendo Switch versiyonunda, dokunmatik ekran üzerinden menülere erişim, dock üzerinden veya elde kullanırken farklı HUD sunulması gibi konsola has özellikler yer alacak.

Assassin’s Creed III Remastered, 29 Mart’ta PC, PS4, Xbox One için, 21 Mayıs’ta ise Nintendo Switch için çıkacak. AC Odyssey Season Pass sahipleri oyuna ücretsiz olarak sahip olurken, diğer oyuncular ayrıca satın alabilecekler. Assasin’s Creed III Liberation da bu paketle birlikte geliyor, onu da belirtmiş olalım. Bakalım oyuncular tarafından beğenilecek, olumlu değerlendirmeler alabilecek mi. Takipteyiz.

Bu neslin en iyi serilerinden biri olan Assassin's Creed'in belki de bu nesile çıkmış olan son oyunu Assassin's Creed 3 ile beraber Desmond'ın hikayesini sonlandırıyoruz.

İlk Assassin's Creed'den bu yana bizlere tarihi gerçekliklere paralel giden bir hikaye sunan Ubisoft, acaba son oyununda bu hikayeyi başarılı bir şekilde sonlandırabilecek miydi?

Altair ve Ezio'nun hikayelerini sonlandırdıktan sonra Assassin's Creed 3 ile ilgili ilk merak edilen şeylerden biri yeni oyunun hangi zamanda geçeceğiydi. Altair ile 1100'lü yılların sonunda Kutsal Topraklara doğru yolculuğa çıkarken devam oyunlarında Ezio ile 15. yy İtalya'sında suikastlarımza devam ettik. Assassin's Creed 2, Brotherhood, Revelations isimli üç oyunda da Ezio'ya eşlik ettik. Ezio ve Altair'in hikayesini Revelations ile sonlandıran Ubisoft, yeni oyun için bizleri 1753 yılından başlayacak bir maceraya, Amerikan Devrmi zamanına götürüyor.

Ubisoft, Assassin's Creed 3'ün geçeceği yeri ve zamanı ilk duyurduğunda, oyuncular tarafından kötü eleştirilere maruz kalmıştı. Oyuncuların iki yönlü kaygısı vardı. Birincisi; oyunun Amerikan propogandası yapacak bir hikaye örgüsü çıkarması... İkincisi; o dönemki Amerikan mimarisinin, genelde düşük katlı binalara sahip olması, ki bu durumda oyunun oynanışını değiştirecek elementlerden biriydi. Ancak Ubisoft, iki endişe için de garanti verdi. Hikayenin gayet objektif olacağını söyleyen Ubisoft, oynanış için de yeni çözümler üreteceklerinin sözünü verdi. Peki Ubisoft verdiği sözleri tutabilmiş mi? 

Dövüş sistemi dışında oyunun temellerinde değişen özelliklerden biri de çatılarda gezme olayı... Oyun boyunca binaların üzerinde atlayıp zıplayarak bir yerlere çok fazla gitmedim. Bunu yapmamamın iki sebebi var. Biri; oyundaki binaların çok alçak olması. Diğeriyse; artık yerdeki düşmanların da yukarıya bakabiliyor olması. Haliyle alçak binaların üzerinde gezen bir adam şüphe çekeceğinden dolayı yukarlarda gezmek zor oluyor. Zaten şehir içi ulaşımda atınızı kullanmanız en hızlı yol alma çeşidi olmuş.

Assassin's Creed 3'ün görev sistemiyse eski oyunlara benzer şekilde seyretmiş. Yapabileceğiniz ana görevler dışında toplayabileceğiniz eşyalar, yan görevler, kale alma görevleri, Naval görevleri (denize açıldığınız görevler) bulunuyor. Oyunun E3 2012 gösteriminde bizlere Connor'ın gemi savaşı verdiği bir bölümü göstermişlerdi. Bunun oyunda nasıl yer alacağı benim açımdan merak konusuydu. Her ne kadar gayet başarılı dursa da herkes gemi kullanmak istemeyebilirdi. Ubisoft da böyle düşünmüş olacak ki gemi kullanımını ana görevlerde çok az yer tutacak şekilde tasarlamış. Ama tekrar tekrar gemi savaşına girmek isteyenleri de ihmal etmemiş; Naval Missions adı altında gemi kullanacağınız görevleri edinebilirsiniz. Üstelik Naval görevleri de ana görevler ve yan görevler olarak ikiye ayrılıyor. 4 görevden oluşan Naval ana görevlerini hem hikaye açısından hem de eğlence açısından yapmanızı tavsiye ederim.

 

Platform: PC

Boyut: 43 GB

Crack: ladydarkness

Tarih: 29 Mart 2019

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

PES 2019 Türkçe Spiker Yaması Tanıtım + indirme Linki

PES 2019 Türkçe Spiker Yaması Tanıtım + indirme Linki

 REKLAM 


Sistem Gereksinimleri


Minimum (30FPS)
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versiyonlar)
İşlemci: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz, AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 8GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon R9 270X (2GB VRAM Shader Model 5.0)
Çözünürlük: 1080p
Video Ayarları: En Düşük

Önerilen (30FPS)
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versiyonlar)
İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) veya daha iyisi
Çözünürlük: 1080p
Video Ayarları: Yüksek

Önerilen (60FPS)
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versiyonlar)
İşlemci: Intel Core i7 3770K @ 3.5 GHz, AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
RAM: 8GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970, AMD Radeon R9 290X
Çözünürlük: 1080p
Video Ayarları: Yüksek

Önerilen 4K (30FPS)
İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit versiyon)
İşlemci: Intel Core i7 4790 @ 3.6 GHz, AMD Ryzen 5 1500X @ 3.5 GHz
RAM: 8GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070 veya Radeon RX Vega56 veya daha iyisi
Çözünürlük: 2160p
Video Ayarları: Yüksek


VideoResimler


Assassin’s Creed 3 Remastered.jpg (704×396)

Assassin’s Creed 3 Remastered pc torrent download.jpg (704×396)

Assassin’s Creed 3 Remastered pc torrent.jpg (704×396)

Assassin’s Creed 3 Remastered sistem gereksinimleri.jpg (704×396)

Assassin’s Creed 3 Remastered torrent.jpg (704×396)

EMOJİYLE TEPKİNİZİ BELLİ EDİN

Etiketler:

NOT : İndirme linklerimiz de BCVC link kısaltma reklamları kullanılmaktadır eğer bu reklamlardan dolayı dosyayı indiremezseniz lütfen yorum kısmından bize bildirin...
Siz de Yorum Ekleyin

Adınız Soyadınız *

E-Posta Adresiniz


Yorumunuz *


Bu Konuya Henüz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Siz Yapın !!!


Yukarı Çık